г. Белая Церковь, ул. Гагарина, 24
тел.: (04563) 9-02-99
(095) 429-35-34

Ru | Ua
Задать вопрос:
Ваше имя*:
Номер Вашего телефона:
E-mail*:
Ваш вопрос*:
Введите символы*:
Интересуется Елена (14-10-2013 )
Здравствуйте! Подскажите,пожалуйста, мне нужно зарегистрировать гараж. В договоре купли-продажи я являюсь покупателем, но тех.паспорт в БТИ я не переоформляла на себя (т.е. там вписан предыдущий собственник). Перед тем, как идти в регистрационную службу, нужно ли мне идти в БТИ и переоформлять тех.паспорт на себя? Нужны ли еще какие-то документы для регистрации? Спасибо.

Отвечает Юрлига:

Здравствуйте, Елена!

Для регистрации в Регистрационной службе технический паспорт переоформлять не нужно - Вы переоформите его в БТИ, когда получите извлечение из реестра прав (его выдает регистрационная служба).

Для оформления извлечения Вам необходимы следующие документы:

1) Документ, подтверждающий Ваше право на объект недвижимости (договор купли-продажи, дарственная и т.п.)+ копия, заверенная нотариально;

2) Технический паспорт+копия;

3) Заявление о государственной регистрации прав (форма заявления - в регистрационной службе);

4) Паспорт+ид.код (с копиями);

5) Документы (платежки) об оплате гос.пошлины (реквизиты - в регистрационной службе).

Если у Вас возникнут какие-либо иные вопросы касательно оформления недвижимости - обращайтесь (раздел сайта "Контакты"). Будем рады помочь!

 

Интересуется Мирослава (10-10-2013 )
Доброго дня! Мені необхідно зареєструвати ФОП. Я працюю в Києві, а прописана в Богуславі. Чи можете Ви провести реєстрацію в Богуславі і якщо так, які документи Вам для цього потрібні? Дякую.

Отвечает Юрлига:

Доброго дня, Мирославо!

Ми працюємо по Київській області і зможемо зареєструвати Вас в Богуславі. Для реєстрації ФОП Вам необхідно надати нам:

1) копію паспорта;

2) копію ідентифікаційного коду;

3) довіреність (дані для довіреності можуть бути надані Вам електронною поштою, смс-повідомленням чи особисто в нашому офісі).

Крім цього, нам необхідно буде узгодити інформацію щодо видів діяльності (згідно КВЕД), якими Ви будете займатися (цю інформацію Ви надаєте самостійно або з нашою допомогою).  

Послуги надаватимуться згідно договору, який ми підпишемо з Вами. У результаті Ви отримаєте 1) Виписку з ЄДР; 2) Довідку зі статистики; 3) Свідоцтво платника єдиного податку (за необхідності); 4) Повідомлення про взяття на облік у пенсійному фонді; 5) Рахунок в банку; 6) Електронні ключі для подання звітності (за потреби).

Із будь-якими питаннями звертайтеся за телефонами, вказаними в розділі "Контакти". Чекаємо Вас у нашому офісі! 

Интересуется Карина (14-08-2013 )
Добрый день!Мой нынешний супруг хочет усыновить моего 14-летнего сына от первого брака, подскажите пожалуйста с чего начать, куда обращаться,и возможно ли это, если отец ребенка не лишен родительских прав?Спасибо.

Отвечает Юрлига:

Добрый день, Карина!

1) Если биологический отец не лишен родительских прав, то усыновление ребенка Вашим нынешним супругом невозможно. Биологический отец должен либо отказаться от отцовства добровольно (отказ должен быть удостоверен нотариально), либо его необходимо лишить родительских прав. Лишение родительских прав возможно только через суд и только в том случае, если биологический отец систематически не исполняет свои обязанности (например, уклоняется от уплаты алиментов).

2) Если первый вопрос решен одним из двух способов, Вам необходимо будет обратиться в местный суд (по месту регистрации ребенка) с соответствующим заявлением.

3) После того, как Вы получите решение суда, местный ЗАГС выдаст свидетельство о рождении с новыми данными ребенка. 

Данные процедуры требуют сбора определенных документов и правильного оформления исковых заявлений в суд. Для получения более детальной информации обращайтесь в наш офис, будем рады помочь!

Интересуется Віктор (12-08-2013 )
Добрий день! Я розвівся з жінкою, у нас двоє малих дітей. Жінка не дозволяє мені з ними бачитись. Як мені діяти, щоб мати змогу з ними бачитись?

Отвечает Юрлига:

Доброго дня, Вікторе!

Якщо Ви жодним чином не можете домовитися з колишньою дружиною, то у Вас є два варіанти:

1) Перший: звернутися до органу опіки і піклування (органами, які приймають рішення щодо опіки і піклування, є районні, районні в містах Києві та Севастополі державні адміністрації, виконавчі комітети міських,  районних у містах, сільських, селищних рад). При цьому, як свідчить практика, батьки не часто залишаються задоволені рішеннями органів піклування.

2) Другий: звернутися до суду з позовною заявою про усунення перешкод щодо участі у вихованні дитини.

У будь-якому випадку, розлучення жодним чином не може бути підставою заборони на побачення з дітьми, оскільки, згідно норм чинного законодавства, а саме ст.141 Сімейного кодексу України, мати, батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебувають вони у шлюбі між собою. Розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов'язків щодо дитини.

Для більш детальної інформації щодо порядку обрання суду, написання та подання позовної заяви, заяви до органів опіки та піклування тощо зветайтеся до нашого офісу (див. Контакти).